Uciekają z urzędu

  • 13.07.2020, 12:46 (aktualizacja 13.07.2020, 13:06)
  • AN
Uciekają z urzędu
Kolejny fachowiec rezygnuje z pracy w chełmskim urzędzie. Tym razem wypowiedzenie złożyła Ewa Budzyńska.

Ewa Budzyńska rozpoczynała pracę w urzędzie na stanowisku dyrektora departamentu inwestycji i rozwoju. Z końcem 2019 roku zrezygnowała z pełnionej funkcji. W międzyczasie z pracy odeszła także ówczesna zastępczyni dyrektor Katarzyna Fik. Dotychczas, jak wynika z informacji na stronie internetowej ratusza, prezydentowi nie udało się znaleźć nikogo na stanowisko dyrektora departamentu. Na wicedyrektora powołana została Iwona Gnyp.

W ostatnim czasie z kolei Budzyńska była inspektorem koordynującym pracę wydziału inwestycji i dróg, wchodzącego w skład departamentu inwestycji i rozwoju. Najwyraźniej ma inne plany zawodowe, bo złożyła wypowiedzenie.

AN

Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bo są zmuszeni odejść
Bo są zmuszeni odejść 14.07.2020, 10:56
Banaszek jest z Porozumienia i nigdy nie był w PiS, to wychowannek PattologcznychOszustów, (Stowarzyszenie "Młodzi Demokraci") oraz Gowina, któremu zawdzięcza swoja karjerke zawodowo-POlityczną. Nikogo zatem nie powinno dziwić, że preferuje takką samą ścieżkę karjjery swoich podwładnych. Banaszek po prostu nie wierzy, że można coś osiągnąć bez znajomości i układów Dlatego w taki lub inny sposób pozbywa się ludzi, których sam nie zatrudnił bez wzglęu na ich kompetencje i doświadczenie, istottne jest tylko, że nie są z inim powiązani - no chyba, że ktoś wejdzie z nim w układ tak jak jeden ex-PSLowiec. Stąd też w magistracie są realizowane "programy",, praca dla swoich, pierwsza praca, rodzina na.swoim itp.
gośc
gośc 15.07.2020, 09:03
Ex-PSLowiec wejdzie z każdym w układ, żeby tylko być przy korycie. Takie mendy się nigdy nie zmienią.
obserwator
obserwator 14.07.2020, 15:28
Niestety, ale w Urzędzie Miasta nikt już nie panuje nad tym wszystkim. Ścisłe kierownictwo w magistracie jest dobierane przypadkowo, bez kompetencji. Praktycznie sami spadochroniarze po linii partyjnej, którzy nie maja pojęcia co mają robić.
miejscowy
miejscowy 14.07.2020, 09:24
Wróciła stara zasada "Mierny, bierny ale wierny".
mg
mg 13.07.2020, 22:22
.....w magistracie od początku trwa realizacja kilku programów!...., tanie państwo!..., praca dla młodych..., rodzina na swoim!..., rodzina PiS!!..., niekoniecznie z Chełma!!...
Słuszna linię ma nasza władza!
Słuszna linię ma nasza władza! 13.07.2020, 15:51
Nic dziwnego, że uciekają lub też przez mobbing są zmuszeni odejść, albo pod jakimś preteksem są usuwani z tego bajzlu, gdzie na miejsce kompetentnych ludzi z wielolenim doświadczeniem zatrudnia się młodzieżówkę,z partyiki Porozumieniie czy też innych " działaczy" z partyiki Gówina, ewentualnnie tych zwerbowwanych przez już byłego wiceprezydenta miasta Chełm, kóry prowadził rekrutację w trakcie studniówek w chełmskih szkołach, tudzież zatrudniami są inni znajomi królika. Krótko mówiąc, nikt normalny nie będzie pracował w urzędzie zarządzanym przez Banaszka.
Słszną linię ma nsza wwładza!
Słszną linię ma nsza wwładza! 13.07.2020, 15:37
Nic dziwnego, że uciekają lub też przez mobbing są zmuszeni odejść, albo pod jakimś preteksem są usuwani z tego bajzlu, gdzie na miejsce kompetentnych ludzi z wielolenim doświadczeniem zatrudnia się młodzieżówkę,z partyiki Porozumieniie czy też innych " działaczy" z partyiki Gówina, ewentualnnie tych zwerbowwanych przez już byłego wiceprezydenta miasta Chełm, kóry prowadził rekrutację w trakcie studniówek w chełmskih szkołach, tudzież zatrudnia się innych znajomych królika. Krótko mówiąc., nikt normalny nie będzie pracował w urzędzie zarządzanym przez Banaszka.

Pozostałe