Pasja pogorzelcom

  • 15.07.2020, 12:35
  • AN
Pasja pogorzelcom
Stowarzyszenie Twórcze Pasja w Chełmie postanowiło włączyć się w pomoc na rzecz rodziny, która straciła cały dobytek w pożarze. Artyści zapraszają na wystawę malarstwa połączoną ze sprzedażą prac na cel charytatywny.

Wystawa organizowana jest w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Prace będą prezentowane od 15 lipca do 17 sierpnia. Pieniądze ze sprzedaży obrazów artystów Pasji trafią na rachunek siedmioosobowej rodziny z miejscowości Słowiki-Folwark (pow. kozienicki). Rodzina utraciła w wyniku pożaru dom i cały dobytek. Wszyscy przeżyli, ale zostali bez dachu nad głową. Wśród pogorzelców jest troje nieletnich dzieci, które z powodu trudnej sytuacji mogą trafić do domu dziecka.

Ludzie dobrej woli organizują doraźne wsparcie, m.in. Stowarzyszenie „Słowiki” prowadzi zbiórkę pieniędzy na specjalnie utworzone subkonto w Lubelskim Banku Spółdzielczym w Końskowoli (48 8741 0004 3700 8408 2000 0010 z dopiskiem: pomoc dla poszkodowanych w pożarze). Stowarzyszenie Twórcze „Pasja” w Chełmie również włączyło się w pomoc, sprzedając swoje obrazy. Ceny do ustalenia z autorami.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe