W amfiteatrze na rockowo

  • 13.07.2020, 12:30 (aktualizacja 13.07.2020, 13:04)
  • AN
W amfiteatrze na rockowo
19 lipca w amfiteatrze zagra zespół Cookies Band. Kapelę tworzy piątka doświadczonych muzyków, którzy nie dosyć, że traktują swoją pracę profesjonalnie, to jeszcze czerpią z tego ogromną przyjemność, co słychać w ich graniu.

Członkowie zespołu z sukcesami brali udział w licznych programach i telewizyjnych show typu Must be the Music, Bitwa na głosy czy Voice of Poland. Niejednokrotnie byli zapraszani na występy do telewizji oraz zagrali dziesiątki koncertów na wielkich scenach u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i tych nieco mniej znanych, takich jak: IRA, Pawkin, Mietek Szcześniak, Grażyna Łobaszewska, Monika Kuszyńska, Kasia Wilk, Stanisław Soyka, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Kasia Dereń, Beata Kozidrak, Urszula, Zbigniew Jakubek, Paweł „Bzim” Zarecki, Krzysztof Kiliański i wiele, wiele innych.

Otwarcie bram amfiteatru nastąpi o godzinie 19. Wejdzie maksymalnie do 950 osób. Nadal obowiązkowe są maseczki i pomiar temperatury (osoby z temperaturą powyżej 37 stopni Celsjusza nie będą wpuszczane). Na terenie amfiteatru jest zakaz konsumpcji artykułów spożywczych.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Wstęp wolny.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe