Jest praca w urzędzie

  • 07.07.2020, 10:54
  • AN
Jest praca w urzędzie
Stanowisko do spraw zieleni miejskiej, stanowisko do obsługi rady miasta, trzy etaty w straży miejskiej to tylko niektóre wakaty w urzędzie miasta. Szukasz pracy? Może spróbujesz swoich sił w urzędzie?

Kandydat na specjalistę do spraw zieleni miejskiej musi mieć ukończone studia na kierunku architektura krajobrazu, leśnictwo, ogrodnictwo. Szczegóły ogłoszenia dostępne są na stronie BIP.

Urząd kolejny raz ogłosił też konkurs na trzy etaty w straży miejskiej. Z poprzedniego rozdania w szeregi straży przyjęto tylko jedną osobę. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku konkursu na obsługę rady miasta. Konkurs rozpisany był na dwa stanowiska, obsadzono jedno.

Prawdopodobnie urząd miasta będzie musiał także szukać nowego audytora. Jak poinformował nas Dominik Gil z gabinetu prezydenta, miasto nie podpisało umowy z osobą, która wygrała konkurs na to stanowisko.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
szczęśliwa
szczęśliwa 09.07.2020, 23:22
dlaczego usuneliście mój komentarz - opisałam prawdę o urzędzie (a prawda czasami boli) odsyłam do art. 54 konstytucji (szczęśliwa, że już nie pracuję w urzędzie)
zaintereoswany
zaintereoswany 07.07.2020, 16:46
Błogosławieni Ci, którzy na stronie BIP znajdą oferty pracy :)
yoker
yoker 08.07.2020, 09:45
w punkt. Na stronie jest ... to mało powiedziane "burdel". Znaleźć tam cokolwiek co sie chce ... cóż, i cierpliwości i czasu trzeba dużo.

Pozostałe