Kolejna kobieta w straży miejskiej

  • 25.06.2020, 10:59
  • AN
Kolejna kobieta w straży miejskiej
Rozstrzygnięto konkurs na trzy stanowiska w straży miejskiej. Niestety obsadzono tylko jeden wakat. Mundur straży miejskiej nosić będzie Joanna Szoda z Chełma.

Zamiast trzech nowych pracowników, straż miejska zyskała tylko jedną osobę. To niezbyt dobra wiadomość dla komendanta, który jeszcze przed ogłoszeniem konkursu martwił się o harmonogram dyżurów. Planowanie pracy strażników nadal będzie bardzo trudne, zwłaszcza, że zbliża się okres urlopowy.

Od czerwca straż miejska nie dyżuruje w soboty. Wygląda na to, że w tej kwestii nic się na razie nie zmieni, bowiem komisja konkursowa wybrała tylko jedną kandydatkę. Z wykształcenia jest politologiem. Wykazała się znajomością przepisów regulujących funkcjonowanie straży, a także tych dotyczących samorządu. Jak stwierdziła komisja, Joanna Szoda ma predyspozycje do tego, aby zostać strażniczką miejską.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe