Uwaga kierowcy! Będą kolejne utrudnienia w Chełmie

  • 19.06.2020, 10:17
  • AN
Uwaga kierowcy! Będą kolejne utrudnienia w Chełmie
Trwają prace przy remoncie krajowej dwunastki. Firma Budimex zapowiada kolejne utrudnienia. Od 20 czerwca wyłączony z ruchu będzie odcinek Alei Przyjaźni.

Chodzi o fragment od ronda ZWiN do ulicy Okszowskiej. Niestety, jak informuje wykonawca remontu, na przebudowywanym odcinku ruch będzie zamknięty, wyznaczone zostaną objazdy, również dla ruchu międzynarodowego tranzytowego.

Do Rampy Brzeskiej i Okszowskiej dojazd odbywać się będzie drogą prowadzącą koło Castoramy. Do Okszowskiej dojedziemy wyjazdem pod wiaduktem, do Rampy Brzeskiej obok jednostki Państwowej Straży Pożarnej. Z kolei ruch tranzytowy skierowany będzie przez miasto - od ronda ZWiN przez Aleję Armii Krajowej, Żołnierzy I Armii WP, Hrubieszowską, Litewską, Przemysłową i Kolejową do Rampy Brzeskiej.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 09.07.2020, 10:55
a gdzie obwodnica jakaś od rampy Brzeskiej do Hrubieszowskiej np przed kopalnia tam gdzie były tory do Borku można tam zrobić by zabrać tiry z litewskiej tylko ciężko pomyśleć zrobi jakiś plan i pozyskać kasę póki jeszcze dają ale w UM maja to w *** pobory sa po co sie wychylać
gość
gość 09.07.2020, 10:49
porazka po co było robić kolejową tędy trzeba było puścić tranzyt a nie przez miasto a potem remontować kolejową a tak mamy tiry całą a dobę pod oknami złomy tarabany szlak by to trafił na tych zakichanych skrzyżowaniach ledwo sie wyrabiają do-tego od hrubieszowskiej do 11 listopada jeżdżą jak wariaci zakichana policja ma to w *** wolą stać na wylotach z miasta i sie cieszą jak kogoś złapią

Pozostałe