Spółdzielnia otworzyła place zabaw

  • 18.06.2020, 12:11 (aktualizacja 18.06.2020, 12:21)
  • AN
Spółdzielnia otworzyła place zabaw
Tuż przed Bożym Ciałem Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa „odmroziła” place zabaw na swoich osiedlach. Dzieci znów mogą korzystać z huśtawek i innych atrakcji, a opiekunowie mają zadbać o zachowanie wszelkich środków ostrożności.

- Zdecydowaliśmy się na otworzenie placów zabaw, ale pod pewnymi warunkami. Zasady korzystania są opisane w informacji, która ma być umieszczona na ogrodzeniu - tłumaczy Ewa Jaszczuk, prezes ChSM.

Place zabaw będą dwa razy dziennie dezynfekowane przez pracowników spółdzielni.

- Będzie się to odbywać na początku dnia pracy i na koniec. Tak długo, jak będzie to konieczne - wyjaśnia prezes Jaszczuk. - Poza tym apelujemy m.in. o zachowanie 2-metrowych odległości oraz noszenie maseczek.

Zanim place zabaw zostały oddane najmłodszym mieszkańcom, urządzenia sprawdzone zostały pod względem technicznym, a w piaskownicach wymieniono piach.

- W przypadku dużej liczby osób przebywających na placu, prosimy o wybranie innego miejsca na wypoczynek i zabawę - zachęca chełmska spółdzielnia. Jednocześnie ChSM informuje, że w dalszym ciągu, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, firma sprzątająca zobowiązana jest do częstego i dokładnego mycia środkami dezynfekującymi klamek, poręczy, balustrad i włączników.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 18.06.2020, 13:47
"Tuż przed Bożym Ciałem"... jakim kalendarzem posługuje się Szanowna Redakcja. Chyba w Polsce funkcjonuje jakiś kalendarz według którego można określać dokładne terminy.
p.s. następny numer gazety ukaże się w porze letniej :) tuż po Bożym Ciele

Pozostałe