Celnicy hojni dla psów

  • 09.06.2020, 15:57
  • (apm)
Celnicy hojni dla psów
Prawie 250 kg karmy przekazali funkcjonariusze celno-skarbowi dla bezdomnych zwierząt ze schronisk w Chełmie i w Lublinie. Dary w lubelskiej KAS zbierali opiekunowie psów służbowych.

Ta grupa osób najlepiej wie, jak ważne jest wsparcie dla zwierzaków. Na co dzień są opiekunami i przewodnikami służbowych czworonogów, które specjalizują się w poszukiwaniu nielegalnych towarów. Ze swymi podopiecznymi przewodnicy są nie tylko w pracy, ale także poza nią – ich pupile mieszkają z nimi, mają zapewnioną opiekę i miłość.

A ponieważ psy ze schronisk miały w życiu mniej szczęścia, funkcjonariusze postanowili wspomóc je i czynnie włączyli się w akcję niesienia im pomocy.

Akcja koordynowana była przez funkcjonariuszy służby więziennej. Wspierając ją, przewodnicy psów służbowych lubelskiej KAS zebrali w sumie blisko 250 kg karmy. Dary zostały dostarczone do dwóch schronisk dla zwierząt w Chełmie i w Lublinie.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe