Samoobrona dla pań

  • 06.06.2020, 10:46 (aktualizacja 06.06.2020, 10:52)
  • AN
Samoobrona dla pań
Trener i zawodnik sambo Paweł Białas chce pomóc kobietom, które są często ofiarami przemocy domowej. Proponuje paniom bezpłatny kurs samoobrony. Zajęcia rozpoczną się 2 lipca, zapisy właśnie ruszyły.

Jesteś ofiarą przemocy domowej? Chciałabyś czuć się bezpieczniej we własnym domu? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Paweł Białas poprowadzi szkolenie i nauczy kobiety, jak nie dać zrobić sobie krzywdy. To już kolejna edycja programu, którego pomysłodawcą jest Białas. Oferta skierowana jest wyłącznie do pań. Na pomoc radnego nie mają co liczyć panowie. Choć oni także bywają ofiarami przemocy domowej, jak stwierdził Białas, muszą sobie z tym radzić sami.

Pomysł zrodził się kilka lat temu, gdy ogólnopolskie media podały informację o pewnym radnym, który znęcał się nad swoją żoną. To zainspirowało trenera do działania.

- Uważam, że takie osoby powinny umieć się bronić, dlatego zdecydowałem się na zorganizowanie zajęć - tłumaczy inicjator zajęć.

Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki o godz. 19.30 w siedzibie klubu sambo przy ul. Wolności 10. Jak podkreśla pomysłodawca, chodzi przede wszystkim o to, aby mieszkanki naszego miasta czuły się bezpiecznie, były pewne siebie i potrafiły się obronić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Chętne panie proszone są o kontakt z Pawłem Białasem pod nr tel. 536 598 286.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe