Kino w Kumowej Dolinie

  • 02.06.2020, 07:07
  • AN
Kino w Kumowej Dolinie Facebook Miasto Chełm
Chełmski Dom Kultury przygotowuje się do uruchomienia plenerowego kina letniego w amfiteatrze. - Prowadzimy rozmowy z dystrybutorami. Chcielibyśmy, aby w repertuarze znalazły się atrakcyjne filmy - mówi Mariusz Kalman, p.o. dyrektora ChDK.

Amfiteatr w Kumowej Dolinie to miejsce, gdzie bez problemu można spełnić zalecenia dotyczące odległości między osobami, ponieważ widownia jest naprawdę spora. Pracownicy domu kultury postanowili wykorzystać to i stworzyć kino w plenerze.

- Przygotowujemy się właśnie do tego przedsięwzięcia. Oczywiście wszystko będzie się odbywało zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami - tłumaczy Kalman.

Plan jest taki, aby seans odbywał się na razie tylko w weekendy, oczywiście będzie też uzależniony od pogody. Uczestnicy wydarzenia będą musieli sami zaopatrzyć się w jedzenie czy coś do picia. Dotychczas to Chadek serwował gorące napoje podczas projekcji filmów w kinie letnim.

Kino w amfiteatrze rozpocznie swoją działalność, gdy tylko uda się podpisać umowy z dystrybutorami.

- Chcielibyśmy, aby prezentowany repertuar był atrakcyjny i ambitny, tak jak było do tej pory. Mamy nadzieję, że nowa oferta spotka się z zainteresowaniem mieszkańców Chełma - dodaje Mariusz Kalman.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe