Plac dworcowy po liftingu

  • 01.06.2020, 09:48
  • szer
Plac dworcowy po liftingu
Dobiegły końca prace związane z przebudową placu dworcowego. Były częścią realizowanego przez miasto programu rewitalizacji pod nazwą "Lepiej żyć".

Roboty obejmowały nie tylko przebudowę nawierzchni, ale również pasów oddzielających tereny zielone, budowę przejścia do parkingu, przebudowę chodnika i montaż elementów małej architektury: koszy na śmieci, ławek i donic kwiatowych.

W tym etapie inwestycji do wykonania pozostało oświetlenie uliczne i chodnik wzdłuż ulicy Cementowej. Trakt ma połączyć historyczną część miasta, czyli osiedle Morawinek i Fabryczne z centrum Rejowca Fabrycznego.

- Rozpoczął się już także drugi etap programu inwestycyjnego – informuje samorząd. – Tym razem modernizowane będą budynki i teren przy ulicy Robotniczej.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej. Na jego realizację miasto otrzymało ponad pięć milionów złotych dotacji.

szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe