Kefir obsypany złotem!

  • 29.05.2020, 09:37 (aktualizacja 29.05.2020, 09:40)
  • GD
Kefir obsypany złotem!
Do licznych nagród i certyfikatów, jakimi do tej pory uhonorowano kefir 500 g produkowany przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie, dołączyło kolejne wyróżnienie. Jeden z flagowych produktów firmy po raz drugi otrzymał Nagrodę Kupców Polskich "Złoty paragon".

- Jest to wyróżnienie szczególne, bo przyznawane przez naszych biznesowych partnerów, czyli detalistów i hurtowników. Dlatego przede wszystkim do nich zwracamy się z gratulacjami i podziękowaniami. "Złoty paragon" dla kefiru 500 g to efekt także ich pracy. Jesteśmy wdzięczni, że tak chętnie zaopatrują swoje sklepy naszymi produktami - podkreśla Krzysztof Bortacki, kierownik ds. handlu i marketingu w OSM Krasnystaw.

Kefir 500 g nie jest jedynym produktem OSM Krasnystaw, który można uznać za najlepszy w kraju. Jednakże ugruntowuje on swoją niekwestionowaną pozycję lidera wśród polskich kefirów. Ten sam produkt zwyciężył w ubiegłorocznej edycji "Złotego paragonu". Otrzymał również takie nagrody jak: "Hit handlu" i "Najlepsze w Polsce".

- Certyfikat "Złoty paragon", jakim po raz kolejny nagrodzono naszą spółdzielnię, to świadectwo zasad i wartości, którym już od 107 lat hołduje OSM Krasnystaw. Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny. Z ponad wiekowego doświadczenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie wynika, że taka właśnie jest recepta na produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem Polaków - dodaje Mirosław Fidecki, wiceprezes zarządu OSM Krasnystaw.

Marka Krasnystaw systematycznie klasyfikowana jest na wysokich pozycjach w rankingach najcenniejszych polskich marek. Produkty OSM potwierdzają swoją jakość w kolejnych konkursach i plebiscytach.

- Należymy do liderów branży. Nasze doświadczenie i wierność zasadom to gwarancja stabilnej współpracy dającej rezultaty w postaci zadowolenia i zaufania konsumentów. Jesteśmy pewni, że dzięki wsparciu i kooperacji opartej na szacunku i uczciwości będziemy razem mieli wiele wspólnych powodów do radości i satysfakcji z pracy. Tego właśnie sobie i wszystkim serdecznie życzymy - mówi Krzysztof Bortacki.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grzegoż
Grzegoż 02.06.2020, 08:59
Może i dobry kefir chociaż zawiera mleko w proszku, poza tym, nie powinni oszczędzać kilka groszy na opakowaniu i nie używać toksycznych opakowań polistyrenowych w jogurtach i innych produktach które są szkodliwe dla ludzi, zawierają (styren, benzen)- jest 2020 rok, każdy ma dostęp do info co jest bardziej toksyczne a co mniej i taka sytuacja nie powinna być akceptowana gdyż pije tego bardzo dużo dzieci, większość firm już tego nie używa. Poza tym, fajnie gdyby dodali do swojej oferty produkty BIO, które są coraz bardziej poszukiwane przez klientów.
Grzegorz
Grzegorz 02.06.2020, 08:48
Może i dobry kefir chociaż OSM Piaski jest lepszy i nie zawiera mleka w proszku, poza tym, nie powinni oszczędzać kilka groszy na opakowaniu i nie używać toksycznych opakowań polistyrenowych które są szkodliwe dla ludzi, zawierają (styren, benzen)- jest 2020 rok, każdy ma dostęp do info co jest bardziej toksyczne a co mniej i taka sytuacja nie powinna być akceptowana gdyż pije tego bardzo dużo dzieci, większość firm już tego nie używa. Poza tym, fajnie gdyby dodali do swojej oferty produkty BIO, które są coraz bardziej poszukiwane przez klientów.

Pozostałe