Kup puszkę dla schroniska

  • 22.05.2020, 12:02
  • AN
Kup puszkę dla schroniska
Chcesz wesprzeć Chełmskie Schronisko dla Zwierząt? Kup puszkę dla bezdomniaków. - Mamy zapas karmy suchej, ale do zbilansowanej diety psiaków potrzebna jest też mokra, a tej brakuje - mówi Mirosław Blacha, administrator schroniska.

W normalnych okolicznościach schronisko nie musiałoby się martwić o dietę swoich podopiecznych, bo współpracuje z lokalnymi stołówkami, od których codziennie odbiera tzw. zlewki. Niestety, w związku z epidemią, żywienia zbiorowego nie ma. To oznacza, że psy karmione są tylko tym, co ma do dyspozycji schronisko. Dzięki zbiórkom, organizowanym przed ogłoszeniem izolacji, bezdomniaki nie chodzą głodne, ale potrzebują urozmaiconej diety, do której były przyzwyczajone.

- Zwierzęta, które mamy pod opieką, karmione są obecnie głównie suchą karmą, mamy jej zapas. Chętnie przyjmiemy jednak też puszki, które nasze psy zdecydowanie wolą - tłumaczy Mirosław Blacha, administrator schroniska. Podarunki dla bezdomniaków można dostarczyć bezpośrednio do schroniska, które mieści się przy ul. Włodawskiej. Placówka jest czynna w określonych godzinach, ale nawet jeśli nikogo nie zastaniemy, karmę można zostawić przy bramce lub po prostu przerzucić za ogrodzenie. Dodatkowo uruchomiony został też punkt zbiórki w siedzibie Fundacji dla Zwierząt Szczęśliwy Los, która mieści się przy ul. Reformackiej, wejście od Waśniewskiego 1.

- Z góry dziękujemy za każdą puszkę karmy, ofiarowaną dla naszych mieszkańców - mówi Mirosław Blacha.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe