Sam namierzył rozbójników

  • 21.05.2020, 10:28
  • (apm)
Sam namierzył rozbójników
Dwóch mieszkańców miasta stanie przed sądem za rozbój w centrum miasta. Zachciało im się zapalić e-papierosa, więc wydarli go siłą mężczyźnie stojącemu w nocy pod sklepem. Poszkodowany nie odpuścił i sam namierzył rozbójników. Powiadomił policję i zorganizował prowokację.

Stał pod nocnym sklepem i palił e-papierosa. W pewnym momencie podszedł do niego młody mężczyzna i poprosił, by dał mu się zaciągnąć. Zgodził się i podał maszynkę. Wtedy nieznajomy zaczął uciekać. Pobiegł więc za nim. Nagle pojawili się kolejni dwaj młodzi mężczyźni, jeden wyglądał na nieletniego. Przewrócili go, skopali i uciekli.

Gdy poszkodowany znalazł w internecie ofertę sprzedaży e-papierosa i był pewien, że to jego niepowtarzalny egzemplarz, bo sam składał go z różnych części, postanowił umówić się na spotkanie ze sprzedawcą. Wykazał się sprytem i rozsądkiem. Poinformował o swoim "śledztwie" policję i z mundurowymi poszedł na umówiony deal. Jego podejrzenia potwierdziły się. Mężczyzna chciał mu sprzedać skradzionego e-papierosa wartego 500 zł za 150 zł, musiał więc wytłumaczyć policji, skąd go miał i w ten sposób śledczy szybko ustalili rozbójników.

Do rozboju doszło 1 stycznia, kilka dni później podejrzani zostali zatrzymani. Dwóch 18-latków niebawem stanie przed sądem. Prokuratura ma już gotowy w ich sprawie akt oskarżenia.

Nieuczciwy sprzedawca też będzie miał kłopoty. Na dodatek mundurowi znaleźli przy nim nieduże ilości marihuany.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe