Dokończą Lwowską

  • 20.05.2020, 09:18
  • AN
Dokończą Lwowską
Będzie remont ostatniego odcinka ulicy Lwowskiej. Modernizacja jest możliwa dzięki wsparciu z ministerstwa infrastruktury. Pieniądze pochodzą z rezerwy ogólnej.

To już czwarty i ostatni etap prac remontowych na jednej z głównych ulic miasta. Tym razem chodzi o odcinek o długości prawie 450 m od skrzyżowania z ul. Wiercieńskiego do granic administracyjnych miasta Chełm. Roboty obejmą remont nawierzchni jezdni i chodników. Przetarg na wykonawcę zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych tygodni.

- Prace będą możliwe dzięki przyznaniu przez ministerstwo dofinansowania w wysokości 440 tys. zł. Szacunkowy koszt wykonania tego zadania nie powinien przekroczyć 900 tys. zł - informuje Dominik Gil z gabinetu prezydenta.

Dodatkowo własnym sumptem miasto zamierza wymienić oświetlenie na tym odcinku ul. Lwowskiej.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe