... bo chełmskie jest najlepsze

  • 19.05.2020, 14:12 (aktualizacja 19.05.2020, 17:41)
  • AN
... bo chełmskie jest najlepsze
Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie mają nową propozycję dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją działalność na jednym z miejskich bazarów. Proponują obniżkę czynszu przez pierwsze pół roku o połowę.

To ukłon spółki miejskiej w stronę lokalnego handlu. Jak przekonuje prezes Artur Juszczak, obecnie kupujący rezygnują z zakupów w dużych sklepach sieciowych na rzecz małych lokalnych targowisk.

- Szczególnie liczną grupę klientów stanowią osoby starsze, które cenią sobie zakupy u handlowców, dla których nie są anonimowi, którzy doradzą im rzetelnie. Pozytywnym aspektem jest dla nich to, że w jednym miejscu mogą kupić nabiał, pieczywo, owoce, warzywa, kwiaty i sadzonki na działkę, ale również obuwie i odzież - tłumaczy Juszczak.Obecnie spółka ma do wynajęcia dwa pawilony handlowe o powierzchni ok. 15 mkw. oraz dziewiętnaście boksów o powierzchni 20 lub 10 mkw. Na zachętę osoby, które wynajmą powierzchnie, przez sześć miesięcy będą płacić czynsz z 50 proc. obniżką.

- Jestem przekonany, że ta obniżka pozwoli na umocnienie pozycji w handlu i prowadzenie działalności z sukcesem w późniejszym okresie - dodaje prezes targowisk.

Zachętą dla nowych kupców ma być również akcja pod hasłem "Chełmskie jest najlepsze", czyli specjalna promocja stoisk na profilu facebookowym Chełmskie Targowiska Miejskie. Wszyscy zainteresowani będą mogli umieszczać tam informacje o swoich promocjach, godzinach otwarcia, specjalnych produktach itp. Aktywność ta będzie bezpłatna, a z pewnością przyniesie korzyści.

- Jeśli jesteście państwo zainteresowani wspólną promocją, zachęcamy do kontaktu z działem promocji Chełmskiego Parku Wodnego pod nr tel. 82 570 70 03 wewn. 108 lub 784 194 893 - zachęca Juszczak.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe