Bony od beauty już przekazane

  • 19.05.2020, 13:45 (aktualizacja 19.05.2020, 13:47)
  • AN
Bony od beauty już przekazane
Dwadzieścia bonów udało się zebrać w Chełmie w ramach społecznej kampanii #PięknoDlaBohaterek. To podarunki od branży beauty dla tych, którzy dbają o nasze zdrowie w czasie epidemii. Na apel odpowiedziało zaledwie kilka salonów.

Chodziło o podziękowanie pracownikom służby zdrowia za ciężką pracę darmowymi voucherami na zabiegi, które będzie można wykorzystać po ustaniu pandemii. Takie wsparcie salony mogły okazać lekarzom, pielęgniarkom, położnym, ratownikom medycznym, salowym oraz personelowi medycznemu wykonującemu testy w kierunku zakażenia COVID-19. 

Mobilizację w Chełmie ogłosiła w internecie Ewa Karpiuk-Koleniec, nauczycielka jednej z chełmskich szkół, która w wolnym czasie specjalizuje się w makijażach. Sama, dając dobry przykład, zaoferowała swoje usługi.

- O kampanii dowiedziałam się od mamy jednego z moich uczniów. Później okazało się, że inicjatorka pochodzi z Chełma. Pomyślałam, że to znak, a że lubię być aktywna, zabrałam się do promocji kampanii w lokalnym środowisku - tłumaczy.

Pani Ewa kontaktowała się  z salonami, których jest w Chełmie mnóstwo, pisała do nich na Facebooku, dzwoniła. Jedni obiecywali, że oddzwonią, inni w umówionym czasie nie odbierali już telefonów. W sumie w akcji wzięło udział pięć salonów kosmetycznych i dwa fryzjerskie. Swoje usługi zaproponowały: Celebrity Edyty Karpiuk, Salon Fryzjerski Sylwii Kuras, Strefa Piękna Kosmetyka i Masaż Pauliny Szkałuby, Salon Fryzjerski Profesional Edyty Kalisio, Kuźnia Piękna Joanny Pleskot i Studio Urody Channel Moniki Chrzanowskiej.

- Udało się zebrać 20 bonów na różnorodne usługi - podsumowuje pani Ewa. - Małym miastom chyba trudniej się zjednoczyć. Cieszy mnie jednak każdy bon, bo wiem, w jak trudnej sytuacji znalazła się branża beauty. Choć dziewczynom jest teraz ciężko, bez wahania zaoferowały chęć pomocy i wsparcia. Wierzę, że akcja przyniesie radość paniom z personelu medycznego naszego szpitala, a właścicielkom salonów kosmetycznych i fryzjerskich da poczucie spełnienia i satysfakcję. Dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą.

Pod koniec ubiegłego tygodnia inicjatorka akcji przekazała bony pracownikom chełmskiego szpitala.

- Mimo iż kryzys spowodowany COVID-19 dotknął dramatycznie nas wszystkich, w imię solidarności ze służbą medyczną, która w tym czasie jest ogromnie narażona na działanie niewidocznego "wroga", chcielibyśmy wspólnie z chełmską branżą beauty, tym małym gestem  podziękować i wyrazić wdzięczność za odwagę oraz za trud włożony w pracę na pierwszym froncie, która niesie ze sobą ogromne ryzyko narażenia zdrowia, zarówno medyków, jak i ich rodzin - czytamy w liście, jaki został przekazany chełmskim medykom. - Z całego serca, w imieniu branży beauty w Chełmie, zapraszamy Was do naszych salonów kosmetycznych i  fryzjerskich na darmowe zabiegi, kiedy ryzyko pandemii się skończy, a Wy będziecie mogli pozwolić sobie na chwilę relaksu i spokoju. Stoimy murem za Wami! Jesteście naszymi bohaterami. Cieszymy się, że tym miłym gestem możemy w jakikolwiek sposób wyrazić naszą wdzięczność i uczynić tę ciężką sytuację trochę piękniejszą. Nie jesteście sami. Wszyscy, którzy przyłączyli się do akcji, ogromnie Was wspierają! Pamiętajcie: dobrych ludzi nikt nie zapomina.

AN

Czy czujesz się bezpiecznie w dobie pandemii COVID-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe