Oferty pracy (15-05-20)

  • 15.05.2020, 12:16
  • oprac. MP
Oferty pracy (15-05-20)
Wolne miejsca pracy pozostające w dyspozycji Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie (pokój 162 tel. 82 562 76 60, 82 562 76 37). Osoby zarejestrowane w PUP w Chełmie jako bezrobotne i poszukujące pracy mogą uzyskać informacje o ofertach pracy u swojego doradcy klienta w pokojach: 319, 342, 343, 354, 355, 357.

Chełm i powiat chełmski:

operator wózków widłowych,

specjalista do spraw finansowych,

sekretarz szkoły,

starszy specjalista w dziale HR,

pracownik produkcyjny - operator CNC,

kosztorysant budowlany,

stanowisko ds. przygotowania i realizacji inwestycji w wydziale inwestycji i dróg w departamencie inwestycji i rozwoju UM Chełm,

pomoc kuchenna,

robotnik placowy,

murarz,

informatyk,

operator agregatu tynkarskiego,

betoniarz / zbrojarz,

elektromonter,

nauczyciel etyki,

lekarz specjalista pediatrii lub w trakcie specjalizacji lub lekarz bez specjalizacji z uprawnieniami lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub lekarza z aktualnym prawem wykonywania zawodu,

lekarz specjalista medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji lub lekarz bez specjalizacji z uprawnieniami lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub lekarza z aktualnym prawem wykonywania zawodu,

robotnik budowlany,

lekarz POZ,

kierowca kat. C+E,

kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t,

sprzątaczka,

tynkarz tynków maszynowych,

pracownik gospodarczy,

stolarz ze znajomością branży drzewnej,

pomocnik operatora traka taśmowego w branży drzewnej,

pomocnik stolarza ze znajomością branży drzewnej,

pracownik pomocniczy obsługi i dekoracji,

pomoc kuchenna,

pracownik przygotowania produkcji.

Oferty pracy z innych urzędów pracy znajdują się w centralnej bazie ofert pracy www.psz.praca.gov.pl. Ponadto w ramach Międzynarodowego Pośrednictwa Pracy EURES, PUP w Chełmie (pokój 319, tel. 82 562 76 85) dysponuje ofertami pracy za granicą.

NIEMCY: murarz, cieśla, monter izolacji termicznej, blacharz, elektromonter, zbrojarz, cieśla, robotnik magazynowy w sortowni kurierskiej w Berlinie, magazynier w okolicach Kessel, opiekun osoby starszej.

BELGIA: murarz klinkierowy.

ESTONIA: menadżer sprzedaży z językiem szwedzkim – praca zdalna, menadżer sprzedaży z językiem fińskim – praca zdalna, asystent menadżera sprzedaży z językiem fińskim – praca zdalna.

WŁOCHY: pracownik naukowy – model-based design kluczowych systemów dla bezpieczeństwa - praca zdalna.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe