Wzmożone kontrole nad Białym już w ten weekend!

  • 15.05.2020, 09:23 (aktualizacja 15.05.2020, 10:46)
  • oprac. MP
Wzmożone kontrole nad Białym już w ten weekend!
Sprzyjająca pogoda sprawia, że nad Jeziorem Białym w Okunince pojawia się coraz więcej turystów, których wypoczynek nie zwalnia z przestrzegania przepisów ciągle obowiązującego stanu epidemii. W ten weekend zarówno na drogach powiatu jak i w Okunince pojawi się więcej patroli. Policjanci będą szczególnie zwracać uwagę na stosowanie się do obowiązku noszenia maseczek oraz przestrzeganie zasad dotyczących podawaniu posiłków na wynos.

W ten weekend na drogi powiatu włodawskiego wyjedzie więcej patroli, które również będą pełnić służbę nad Jeziorem Białym. Policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo, a także sprawdzać czy osoby wypoczywające w Okunince przestrzegają obowiązujących zasad.

- Funkcjonariusze w szczególności będą zwracać uwagę na stosowanie się: do obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych (bez odstępstw na spożywanie posiłków w tych miejscach), do zasad związanych z przemieszczaniem się pieszych z zachowaniem wymaganej odległości oraz przedsiębiorców do ograniczeń związanych z przygotowywaniem oraz podawaniem posiłków i napojów wyłącznie na wynos - wyjaśnia Elwira Tadyniewicz, rzecznik włodawskich policjantów.

 

oprac. MP

Czy czujesz się bezpiecznie w dobie pandemii COVID-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe