Pobili 16-latkę, trafili do tymczasowego aresztu

  • 14.05.2020, 12:05 (aktualizacja 14.05.2020, 14:48)
  • oprac. MP
Pobili 16-latkę, trafili do tymczasowego aresztu
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pozbawienia wolności i pobicia 16-latki. Funkcjonariusze zatrzymali troje mieszkańców powiatu chełmskiego w wieku od 17 do 46 lat. Wobec całej trójki Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W ubiegłym tygodniu 16-letnia mieszkanka powiatu chełmskiego wsiadła do samochodu swojego chłopaka. W pojeździe był też jego młodszy brat i matka.

- W czasie jazdy między nią a partnerem doszło do nieporozumień. W pewnej chwili chłopak zaatakował ją i pobił. Nastolatka została wywieziona do lasu, gdzie  była dalej bita. Później sprawcy odwieźli ją do domu. Małoletnia po kilku dniach opowiedziała o zdarzeniu matce,  a później kobiety powiadomiły o tym policję - relacjonuje Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Policjanci zatrzymali w związku z tą sprawą 46-letnią kobietę i jej dwóch synów w wieku 17 i 22 lat. Cała trójka została doprowadzona do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty. Następnie sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec zatrzymanych tymczasowe aresztowanie. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzą w zakładzie karnym.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe