Wkrótce pójdziemy do kina?

  • 12.05.2020, 13:00
  • AN
Wkrótce pójdziemy do kina?
Wiele na to wskazuje. Niestety tylko wirtualnie. Centrum Kultury Filmowej Zorza przygotowuje się do przedsięwzięcia, w ramach którego chełmianie będą mieli możliwość oglądania filmów przez internet.

- Nie przyszedł widz do kina, to kino przyjdzie do widza - zdradzają pracownicy CKF Zorza. - Niebawem wracamy. Jeszcze nie spotkamy się w sali kinowej, ale on-line.

Jak mówi Piotr Stelmaszczuk: 

- Najlepsze kina studyjne w Polsce łączą siły i razem ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych uruchamiają specjalną propozycję kina w Twoim domu.

- Naszą ofertę filmową od wszystkich dostępnych na rynku propozycji odróżni to, że chcemy pokazać charakter poszczególnych kin, za którymi stoją konkretni ludzie, tworząc ich programy - uchyla rąbka tajemnicy Stelmaszczuk. - Już niebawem na naszej platformie będzie można zobaczyć filmy, które ze względu na stan pandemii, nie doczekały premiery w kinie.

Szczegóły projektu znane mają być za kilka tygodni, bo - jak tłumaczą kinowcy - projekt jest dużym logistycznym przedsięwzięciem wykorzystującym siłę i determinację kin studyjnych.

AN

Czy czujesz się bezpiecznie w dobie pandemii COVID-19?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe