Spacerował z mefedronem

  • 02.05.2020, 08:47 (aktualizacja 04.05.2020, 08:29)
  • ---
Spacerował z mefedronem
Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie 18-latek z Chełma. Zwrócił na siebie uwagę policyjnego patrolu, gdyż nie miał na twarzy maseczki ochronnej. Podczas rozmowy z mundurowymi zachowywał się bardzo nerwowo, powodem takiego zachowania był fakt, że w saszetce posiadał 270 gramów mefedronu.

W czwartek (30 kwietnia) po południu w centrum Chełma policyjny patrol zwrócił uwagę na mężczyznę, który przemieszczał się bez maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos.

- Policjanci ustalili, że jest to 18-letni mieszkaniec Chełma. Młodzieniec podczas rozmowy z policjantami zachowywał się nerwowo. Jak się zaraz okazało, powodem takiego zachowania był fakt, że w saszetce posiadał środki odurzające. Policjanci znaleźli w niej i zabezpieczyli 270 gram mefedronu - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Następnego dnia młody mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe