Wyrok za jazdę na podwójnym gazie w czasie kwaratanny

  • 21.04.2020, 11:32
  • oprac. MP
Wyrok za jazdę na podwójnym gazie w czasie kwaratanny
W Sądzie Rejonowym w Chełmie zapadł kolejny wyrok w sprawie nieprzestrzegania zasad kwarantanny. Mieszkaniec gminy Dorohusk poniesie konsekwencje za opuszczenie miejsca zamieszkania, w którym decyzją służb sanitarnych zobowiązany był przebywać. Policjanci apelują o przestrzeganie zasad kwarantanny.

Karę 5 000 zł grzywny oraz 550 zł pozostałych opłat za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny wymierzył Sąd Rejonowy w Chełmie wobec 28-letniego mieszkańca gminy Dorohusk.

- Mężczyzna, decyzją służb sanitarnych, objęty był kwarantanną domową. Jednak nie wywiązywał się z ciążących na nim zobowiązań. Pod koniec marca kierując samochodem w stanie nietrzeźwości zakończył jazdę na ogrodzeniu jednej z posesji w gminie Kamień. Usłyszał za swoje nieodpowiedzialne zachowanie zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. W sprawie wykroczenia został skierowany wniosek o ukaranie do sądu - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Policjanci apelują o przestrzeganie zasad kwarantanny.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe