Przyłbice od posła

  • 16.04.2020, 07:09
  • MP
Przyłbice od posła
Krzysztof Grabczuk również pomaga medykom. Przekazał sto przyłbic ochronnych na rzecz chełmskiego personelu. - Trzeba dawać przykład - argumentuje parlamentarzysta.

Przyłbice zakupione prywatnie przez parlamentarzystę to prezent dla lekarzy i pielęgniarek z chełmskiego szpitala, pogotowia ratunkowego i jednej z miejskich przychodni.

- Służba medyczna to nasi współcześni bohaterowie! Szacunek i podziw dla Was Wszystkich - przekonuje poseł, choć chyba do tego nikogo już przekonywać nie trzeba. - Wydaje mi się, że przyłbice to lepsze rozwiązanie ochronne, gdyż można je dezynfekować i używać ponownie, w przeciwieństwie do rękawiczek.

Przy okazji zakupu Grabczuk wsparł jedną z chełmskich firm, która w tych trudnych czasach musiała się nieco przebranżowić. Przyłbic, jak zdradza, nabył nieco więcej, aby przekazywać je także indywidualnie potrzebującym.

- Gdyby każdy z nas wyposażyłby medyków w chociażby jedną taką przyłbicę, to sytuacja wyglądałaby zdecydowanie lepiej - komentuje poseł z Chełma.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zenek
Zenek 16.04.2020, 19:25
W jakim celu poleciał z tym do mediów?
Nielubiepolitykow
Nielubiepolitykow 16.04.2020, 19:23
Celem akcji jest przede wszystkim zebranie oklasków, a nie rzeczywista pomoc.

Pozostałe