Darmowe ozonowanie dla służb

  • 11.04.2020, 09:57
  • AN
Darmowe ozonowanie dla służb
To forma wsparcia, jaką oferuje pan Michał Matwiejczuk ze Stacji Obsługi Akumulatorów. Jesteś z kadry medycznej lub pracujesz w służbach mundurowych? Przedsiębiorca bezpłatnie zdezynfekuje twój samochód.

- Na co dzień zajmujemy się m.in. odgrzybianiem aut. Robimy to komercyjnie, ale z racji tego, co się dzieje, postanowiliśmy włączyć się również w akcję pomocową - informuje właściciel firmy Michał Matwiejczuk.

Chodzi o ozonowanie samochodów, którymi poruszają się przedstawiciele służb medycznych lub mundurowych. Z bezpłatnego ozonowania mogą skorzystać m.in. ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze, strażacy czy policjanci. Cały zabieg trwa ok. 10 minut. Urządzenie w tym czasie zabija zarazki, jakie nagromadziły się w aucie.

- Każdy z wymienionej grupy ryzyka, kto chciałby skorzystać z takiej formy wsparcia, proszony jest o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretną godzinę. Nie chciałbym, aby zrobił się w firmie niepotrzebny tłok - tłumaczy Matwiejczuk. - Osoby przyjeżdżające na ozonowanie proszone są o zabranie jakiegoś dokumentu poświadczającego, że pracują w danym zawodzie.

Telefon kontaktowy do firmy Stacji Obsługi Akumulatorów to 82 565 55 00.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe