Wrak Race przełożony

  • 04.04.2020, 10:18 (aktualizacja 04.04.2020, 10:40)
  • TWA
Wrak Race przełożony
38 załóg zapisało się do trzeciego wyścigu wraków samochodowych, organizowanego przez Włodawski Dom Kultury. Termin imprezy został jednak przełożony.

Wyścig wraków planowany był w ostatni weekend kwietnia. Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem organizatorzy przełożyli imprezę na 3 maja. Jeśli się w ogóle odbędzie, zadowoleni z tego terminu powinni być przedstawiciele niektórych ekip startujących, gdyż już wcześniej prosili o przełożenie wyścigu na długi majowy weekend.

Wyścig wraków planowany jest tradycyjnie na włodawskich błoniach za zbiornikiem Okopiec. Jak co roku na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, rzeczowe oraz statuetki. Dodatkową niespodzianką tegorocznej edycji wyścigu wraków samochodowych ma być udział w wydarzeniu Marka i Edka, bohaterów programu Złomowisko PL. Jednak nie wiadomo, czy impreza w ogóle dojdzie do skutku.

- Sytuacja jest tak dynamiczna, że dzisiaj trudno cokolwiek powiedzieć. Na razie przesunęliśmy wyścig o tydzień. Choć nie sądzę, aby obostrzenia o zakazie organizowania imprez masowych tak szybko zostaną cofnięte, nawet jeśli koronawirus wkrótce zacznie ustępować w naszym kraju. Myślę, że na początku kwietnia powinniśmy mieć więcej informacji o stanie epidemii i wówczas podejmiemy decyzję – przekonuje Łukasz Zdolski, dyrektor Włodawskiego Domu Kultury.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe