Co z remontem K12?

  • 31.03.2020, 14:05
  • AN
Co z remontem K12?
- Zdecydowana większość pracowników Budimexu pracuje normalnie: bezpośrednio lub zdalnie. W porównaniu z poprzednim tygodniem widać większy problem z dostępem do podwykonawców - informuje Michał Wrzosek, rzecznik prasowy Budimex SA. Na budowie K12 prace na razie trwają nieprzerwanie.

W związku z remontem K12, od 1 kwietnia czeka nas nowa organizacja ruchu na ulicy Wschodniej. Chodzi o wprowadzenie w południowej części ulicy ruchu wahadłowego. Na odcinku pojawi się sygnalizacja świetlna. Remont drogi krajowej idzie pełną parą. Jak informuje wykonawca, wśród pracowników Budimeksu nie stwierdzono żadnego zarażenia koronawirusem COVID-19. Na kwarantannie przebywa obecnie jedynie kilka osób.

- Uruchomiliśmy już dodatkowe fundusze na zakup ze wszystkich możliwych źródeł kolejnych środków ochrony epidemiologicznej. Mamy, jak wszystkie inne firmy, duży problem w dostarczeniu odpowiedniej ilości środków dezynfekcyjnych oraz maseczek, bo nie ma ich wystarczającej ilości w Polsce. Będziemy odpowiednio reagować, aby zapewnić ciągłość działania firmy w taki sposób, aby minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się grypy koronawirusa – mówi Dariusz Blocher, prezes Budimex SA.

Budimex angażuje się w pomoc w walce z epidemią. Planuje przekazać milion zł na zakup sprzętu medycznego tak potrzebnego teraz na oddziałach zakaźnych w szpitalach. Firma jest też gotowa na wsparcie organizacji szpitala polowego, jeśli będzie taka konieczność.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe