Pomimo zakazu, młodzież urządziła spotkanie... przy ognisku

  • 28.03.2020, 13:51
  • oprac. MP
Pomimo zakazu, młodzież urządziła spotkanie... przy ognisku
Lekkomyślnością wykazało się czworo mieszkańców Chełma, który pomimo wprowadzonych ograniczeń, spotkali się przy ognisku. Doszło do tego w czwartek (26 marca) wieczorem na trawniku przed jedną z chełmskich szkół. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ukarani zostali mandatami. Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nasz wszystkich.

Policjanci od kilku dni zwracają uwagę na respektowanie przez mieszkańców powiatu chełmskiego przepisów ograniczających przemieszczanie się osób. W większości wszyscy stosują się do nowych wytycznych.

- W czwartek zdarzyła się jednak sytuacja, gdzie grupa czterech osób spotkała się przy ognisku. Do zdarzenia tego doszło na trawniku przed jedną ze szkół w Chełmie. O tym fakcie dyżurnego powiadomiła postronna osoba. Wezwani na miejsce strażacy ugasili ogień. Podjęta przez policjantów interwencja, związana z grupowaniem się osób, zakończyła się dla nich mandatem - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nasz wszystkich. Osoby, które się do nich nie stosują narażają na niebezpieczeństwo nie tylko siebie ale też innych.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe