Kogo nagrodzi prezydent?

  • 20.03.2020, 10:22
  • AN
Kogo nagrodzi prezydent?
Do 30 kwietnia można zgłaszać organizacje pozarządowe do nagrody prezydenta. Chodzi o nagrodzenie stowarzyszenia, które ma szczególne zasługi dla społeczności lokalnej.

Celem konkursu jest uhonorowanie wyróżniającej się organizacji pozarządowej działającej na rzecz społeczności lokalnej, promowanie dobrych praktyk w zakresie zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe oraz wzmocnienie wizerunku tej organizacji.

Kto może zgłaszać kandydatów? Mogą to być organizacje pozarządowe, inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz osoby fizyczne.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin przyznawania nagrody prezydenta dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Chełm www.chelm.pl.

Wypełniony formularz w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Konkurs o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Chełm dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej" składamy w wydziale organizacyjno-administracyjnym lub wysyłamy pocztą na adres urzędu.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe