Nakrętki dla Gabrysia

  • 20.03.2020, 09:54 (aktualizacja 20.03.2020, 11:04)
  • AN
Nakrętki dla Gabrysia
Uczniowie w ramach ogólnopolskiej olimpiady zbierają nakrętki na rehabilitację 2-letniego chłopca. Dominika Rzeźnik, Klaudia Macegoniuk, Julia Ślusarczyk, Karina Mroczkowska i Łukasz Kędzierawski - uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie - realizują projekt społeczny "Dom z plastiku" w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Założeniem projektu jest zwiększenie świadomości młodych ludzi o zagrożeniach czyhających na człowieka i środowisko, związanych z plastikowymi odpadami. Jednym z komponentów tego projektu jest zbiórka nakrętek na dla 2-letniego Gabrysia.

Chłopczyk potrzebuje pilnie rehabilitacji, której koszt to 100 zł za godzinę. Poprzez zbiórkę nakrętek uczniowie chcą pokazać, że plastikowe odpady można wykorzystać i pomóc potrzebującemu dziecku. Zebrali już 4 worki nakrętek. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji i pomocy Gabrysiowi, który dzięki rehabilitacji będzie mógł wrócić do zdrowia.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe