Przebudowa DK12 rozpoczęta

  • 04.03.2020, 07:24
  • Źródło: Facebook Miasto Chełm
Przebudowa DK12 rozpoczęta Facebook Miasto Chełm
We wtorek (3 marca) na ul. Wschodniej został wprowadzony ruch wahadłowy. Remont tego miejsca to pierwszy etap realizacji długo wyczekiwanego remontu drogi krajowej nr 12 w granicach Chełma.

- Wykonawca rozpoczął w tym miejscu prace związane z kanalizacją. Równocześnie przy linii kolejowej w stronę Włodawy prowadzone są roboty niwelacyjne pod przyszły wiadukt. Ciężki sprzęt można też zobaczyć przy rondzie ZWiN, a wzdłuż całej trasy drogowcy prowadzą jeszcze prace związane z oczyszczaniem palcu budowy i przygotowaniem kolejnych zmian w organizacji ruchu. Te w kolejnych etapach, czyli najbliższych dniach, obejmą ul. Rejowiecką, rondo ZWiN oraz most na Uherce, a także tzw. „starą Okszowską” przy wiadukcie w Alei Przyjaźni - informują władze miasta na swoim profilu na Facebooku.

O szczegółach i kolejnych etapów remontu DK12 pisaliśmy TUTAJ.

Władze miasta przypominają kierowcom, że także w innych miejscach w mieście. Na ul. Kolejowej na odcinku od dworca głównego PKP do przejazdu kowelskiego drogowcy planują położenie warstwy ścieralnej i będzie on zamknięty przynajmniej do 15 marca. Wyłączona z użytkowania jest również ul. gen. Gustawa Orlicz - Dreszera, natomiast w najbliższym czasie remonty rozpoczną się na ul. Ceramicznej, Waśniewskiego i Kolejowej na odcinku Obłońska - dworzec główny PKP, a także budowa ronda na zbiegu Al. 3 Maja i ulic Mościckiego i Wojsławickiej. 

Źródło: Facebook Miasto Chełm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe