Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

  • 21.02.2020, 13:52
  • oprac. MP
Kto rozpoznaje tego mężczyznę?
Policjanci z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który w ubiegły poniedziałek (17 lutego) zaatakował młodą kobietę, gdy ta weszła do klatki schodowej bloku. Postępowanie prowadzone jest w kierunku dopuszczenia się innej czynności seksualnej. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt pod nr tel. 82 575 62 10.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13:00 na jednym z krasnostawskich osiedli. Młoda kobieta, wracając ze szkoły, weszła do klatki schodowej bloku, w którym mieszka. Za nią wszedł mężczyzna w kurtce z kapturem. Gdy znaleźli się wewnątrz, mężczyzna chwycił kobietę obiema rękoma, a ta straciła równowagę i upadła. Z obrazu zarejestrowanego przez kamery miejskiego monitoringu wynika, że mężczyzna, który napadł na młodą kobietę był wysoki, tęgiej budowy ciała w wieku około 50 lat.

Krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem prowadzą postępowanie w kierunku dopuszczenia się innej czynności seksualnej. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 5756210 lub najbliższą jednostką Policji.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ernest
Ernest 23.02.2020, 12:30
Halo, jak go widzieliście na kamerze, 300 metrów od Was, dlaczego tam nie pobiegliście?

Pozostałe