Powiesił psa na drzewie - nagroda za wskazanie sprawcy

  • 19.02.2020, 08:21 (aktualizacja 19.02.2020, 08:52)
  • oprac. MP
Powiesił psa na drzewie - nagroda za wskazanie sprawcy
Bestialskie zabicie psa, do którego doszło kilka dni temu w Lublinie obiło się głośnym echem w Internecie. Sprawca pozostaje nieznany, ale obrońcy praw zwierząt oraz tysiące internautów włączyło się w jego poszukiwania oraz doprowadzenie do ukarania.

Informację o bestialskim zabiciu zwierzęcia zamieściła na swoim profilu na Facebooku Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Ex Lege:

- Jakiś potwór zabił niewinnego psa. Oprawca udusił zwierzę za pomocą dwóch opasek uciskowych, a jego ciało psa zawiesił na drzewie za pomocą przytwierdzonego do opasek odblaskowego cienkiego sznurka na kształt sznurowadła. Sekcja zwłok wykaże czy zwierzę żyło w momencie zawiśnięcia na drzewie, czy też zostało zabite przed powieszeniem. To szczególne okrucieństwo miało miejsce w Lublinie przy zbiegu ulic Świętochowskiego, Żeglarskiej i Powojowej. Ofiara bestialstwa to młody niekastrowany samiec, maść czarna podpalana, lśniąca sierść. Można się w nim dopatrzeć cech posokowca.

Okrucieństwo nieznanego sprawcy wzbudziło ogromne poruszenie nie tylko mieszkańców Lublina. W internecie została założona zbiórka pieniędzy jako nagrody za wskazanie sprawcy. Ma to pomóc Fundacji nie tylko go odnaleźć, ale również ukarać. Osoby mogące pomóc we wskazaniu sprawcy proszone są o kontakt pod nr 690-280-455 lub na adres [email protected]

Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/egzekucja

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe