Zastraszona i pobita w hotelowym pokoju

  • 18.02.2020, 08:09
  • (apm)
Zastraszona i pobita w hotelowym pokoju
Policja ma już sprawcę pobicia i kierowania gróźb wobec kobiety w jednym z chełmskich hoteli. Znajomy poszkodowanej po awanturze najpierw przepadł jak kamień w wodę, ale w końcu sam zgłosił się na komendę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (9 lutego) tuż przed południem. Policjanci zostali wezwani do jednego z chełmskich hoteli. Jak usłyszał dyżurny w słuchawce telefonu, doszło do awantury, podczas której ucierpiała kobieta.

- Patrol policji pojechał na miejsce. Mundurowi zastali w pokoju 39-letnią kobietę, która stwierdziła, że została pobita przez znajomego mężczyznę. Podobno miał jej też zabrać telefon komórkowy – mówi Ewa Czyż, rzecznik chełmskiej policji. - Na szczęście poszkodowanej nic się nie stało. Wezwano pogotowie ratunkowe, ale stan kobiety nie wymagał przewiezienia do szpitala.

Telefon się szybko odnalazł, przyniosła go do hotelu córka poszkodowanej. Agresywny mężczyzna przed przyjazdem mundurowych uciekł. Policjanci w hotelu napastnika już nie zastali. Zgłosił się jednak w ubiegłym tygodniu na komendę. To 23-latek z Chełma. Usłyszał już zarzut kierowania gróźb karalnych. Śledczy ustalają dokładny przebieg zdarzenia i czekają na opinię lekarza w sprawie obrażeń poszkodowanej. Wszystko wskazuje na to, że zarzuty wobec niego zostaną jeszcze rozszerzone.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe