Budimex zacznie od Rejowieckiej

  • 17.02.2020, 09:43
  • AN
Budimex zacznie od Rejowieckiej
Jest już wstępny harmonogram prac w ramach modernizacji drogi krajowej nr 12. Prace w terenie zaczną się za kilka tygodni. Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

- Roboty drogowe rozpoczną się w ostatnich dniach lutego lub z początkiem marca, w zależności od terminu dostawy materiałów na budowę - informuje chełmski ratusz, do którego firma Budimex złożyła harmonogram prac.

Już wiadomo, że pierwszy etap modernizacji obejmie północną stronę ul. Rejowieckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Szpitalną do tzw. krzyżówek lubelskich oraz ulicę Wschodnią.

Do tego czasu Budimex planuje m.in. wykonanie wycinki drzew, roboty geodezyjne oraz zmianę organizacji ruchu drogowego.

- Kierowców uczulamy również, że obecnie mogą wystąpić utrudnienia na ul. Rejowieckiej związane z budową zjazdów do Galerii Chełm - przestrzega urząd miasta.

 Jednocześnie miasto apeluje do mieszkańców, którzy mają niezinwentaryzowane przyłącza w pasie drogowym, o zgłoszenie ich wykonawcy.

 - Jeżeli mieszkańcy nie zrobią tego przed rozpoczęciem robót rozbiórkowych w terenie, muszą się liczyć z prawdopodobieństwem zerwania takiej sieci, a tym samym przerwą w dostawie wody, prądu, czy innych mediów. Ewentualny koszt naprawy i legalizacji tego typu przyłączy ponosić będzie ich właściciel lub użytkownik - informuje urząd miasta. - To bardzo istotne także dlatego, że niezinwentaryzowane przyłącza mogą znacząco wydłużyć czas wykonania przebudowy krajowej dwunastki.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olo
olo 17.02.2020, 12:47
galeria czyli lidl
Sop
Sop 18.02.2020, 18:07
Jakie miasto taka galeria

Pozostałe