Tyle pracy w całym mieście...

  • 17.02.2020, 09:37
  • AN
Tyle pracy w całym mieście...
Urząd miasta potrzebuje sztabu specjalistów. Tylko w lutym, który jeszcze się nie skończył, ogłoszono aż pięć konkursów na różne stanowiska.

Do 20 lutego magistrat przyjmuje oferty na stanowisko do spraw obsługi funduszy w wydziale projektów i funduszy europejskich w departamencie inwestycji i rozwoju. Chodzi o osobę, która będzie m.in. monitorowała możliwości pozyskiwania przez miasto funduszy zewnętrznych, będzie przygotowywała projekty, a później je rozliczała. Osoba na tym stanowisku zajmować się ma również przygotowywaniem odpowiedzi dla radnych na temat zakresu działań departamentu. Wynagrodzenie brutto od 2 tys. 600 zł, ale do uzgodnienia.

Kolejny wakat jest na stanowisku do spraw sprawozdawczości budżetowej w departamencie budżetu. O pracę można aplikować w ratuszu do 24 lutego. Nowo zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiadała m.in. za analizę zmian dokonywanych w planach finansowych jednostek budżetowych, nadzór nad ich wykonaniem, analizę i sporządzanie zbiorczych bilansów tych jednostek itp.

Departament finansów poszukuje kogoś na stanowisko do spraw wymiaru podatku od środków transportowych w Biurze Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych oraz na stanowisko do spraw księgowości budżetowej. Termin składania dokumentów upływa 24 lutego.
AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jan
jan 18.02.2020, 09:19
2600 ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brutto ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!! to więcej ma kasjerka w biedronce
miejscowy
miejscowy 17.02.2020, 13:04
To ko kiego diabła zwalniali tych co tą robotę robili za mniejsze pieniądze?????????????????????
Filut kawiarniany
Filut kawiarniany 17.02.2020, 18:47
raczej sami sie zwolnili i tu jest pies pogrzebany, bo oni chcieli aby bylo tak jak bylo - albo chcesz cos dla miasta zrobic albo markujesz robote. Czas wyskokow do butiku czy na ploty przy malej czarnej sie skonczyl

Pozostałe