Miłość w aquaparku

  • 13.02.2017, 08:24 (aktualizacja 20.02.2017, 09:54)
  • AN
Miłość w aquaparku
Walentynki to także okazja do promocji Chełmskiego Parku Wodnego, który zaprasza do siebie zakochanych i organizuje konkurs tematyczny, oczywiście z miłością w tle.

Tydzień Walentynkowy w parku wodnym rozpocznie się 11 lutego i potrwa do 18 lutego. Jedną z propozycji jest Walentynkowy Konkurs Fotograficzny. Polega on na zamieszczeniu w komentarzu do wydarzenia na facebookowym FunPage`u zdjęcia pary, która okazuje sobie miłość na terenie Chełmskiego Parku Wodnego.

- Wybierzemy, aż pięć par, które otrzymają od nas wybraną przez siebie nagrodę. Może nią być: indywidualny seans saunowy połączony z 200-minutowym dostępem do strefy basenowej, jednorazowe nielimitowane wejście do strefy basenowej Chełmskiego Parku Wodnego, indywidualna lekcja squasha z trenerem lub trzygodzinny pobyt w kręgielni - wylicza Łukasz Kamiński, manager Chełmskiego Parku Wodnego.

Ponadto w dniach 11-12 lutego rozegrany zostanie Ogólnopolski Walentynkowy Turniej Squasha, a 14 lutego od godziny 15 do 18 zorganizowana zostanie bezpłatna pokazowa lekcja nurkowania. Walentynkowe Karaoke w klubie Champion to propozycja na 17 lutego. 18  lutego park wodny zaprasza na bezpłatną pokazową lekcję pływania, a od godz. 19 do 22 na Walentynkową Noc Saunową.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe