Nie zapomnij o swojej walentynce...

  • 13.02.2020, 12:24
  • red
Nie zapomnij o swojej walentynce...
Organizacją walentynek według większości zapytanych przez serwis Prezentmarzeń Polaków powinien zająć się mężczyzna. Co ciekawe, jak wynika z 67% odpowiedzi, to właśnie oni przywiązują większą wagę do dnia zakochanych. Ale kobiety też nie powinny zapominać o swoich wybrankach serca.

Jak ich zadowolić? Najlepiej, gdyby to było coś wyjątkowo romantycznego, podniecającego, elektryzującego. Może wspólna kąpiel w dużej ilości piany i olejków eterycznych? Może czekolada do smarowania ciała? Może kolacja z całą masą afrodyzjaków?

Jeśli jednak Wasz związek nie zabrnął aż tak daleko i wysyłanie tak jasnych sygnałów jest dla ciebie krępujące, musisz zadowolić go jakimś męskim gadżetem. Mężczyzna to duże dziecko, więc przy wybieraniu prezentu dla niego, pomyśl w kategoriach zabawki. I spróbuj odgadnąć, o jakiej od dawna marzył.

Najpierw zastanów się, co go tak naprawdę kręci, co lubi robić najbardziej, jakie ma zajęcia i hobby. Potem sięgnij do portfela i sprawdź, na ile Cię stać. Nie bądź sknerą, ale też nie szalej. Drogie prezenty są zbyt zobowiązujące. To powinien być drobiazg, ale taki, który będzie wyjątkowy. Może jakaś stylowa zapalniczka z fajnym grawerem, może pendrive o niecodziennych kształtach? Może jakaś oryginalna, z wymyślonym przez Ciebie nadrukiem koszulka? Poszperaj w sieci, czasu masz już niewiele...

Według 28% Polaków walentynki to kiczowate święto, podczas którego tracimy rozum i robimy się sentymentalni. Mimo to aż 59% respondentów deklaruje, że planuje obchodzić tegoroczne święto zakochanych.

Jak pokazują wyniki badania "Walentynki 2019 według Polaków", które przeprowadził serwis Prezentmarzeń, co trzeci z respondentów chciałby przeżyć szalony wieczór w postaci niespodzianki. Dla 27% pytanych udane święto zakochanych to wieczór tylko we dwoje. Aż 19% liczy tego dnia na wyznanie miłości, ale bez propozycji małżeństwa, 11% - na udany seks, a 7% - na oświadczyny.

Według 54% Polaków nieudane walentynki mogą być pretekstem do zerwania, co potwierdza również 12% respondentów, mówiąc wprost, że przywiązujemy dużą wagę do tego święta. Największą wpadką walentynkową jest kłótnia z ukochanym lub ukochaną i spotkanie z byłą, lub byłym. Do wpadek zalicza się również niepamiętanie o Walentynkach i nieprzygotowanie się do ich świętowania, jak również podarowanie nietrafionego upominku.

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe