SUPER Sołtysi nagrodzeni i wytańczeni [VIDEO + ZDJĘCIA]

  • 13.02.2020, 12:20 (aktualizacja 13.02.2020, 12:23)
  • red
SUPER Sołtysi nagrodzeni i wytańczeni [VIDEO + ZDJĘCIA]
W minioną sobotę sołtysi z powiatu chełmskiego spotkali się na Gali SUPER Sołtys 2019, zorganizowanej przez naszą redakcję wspólnie ze starostą Piotrem Deniszczukiem. Atrakcji było co niemiara.

Gala, w której wzięło udział ponad 170 osób, był zwieńczeniem plebiscytu SUPER Sołtys powiatu chełmskiego. Największą szczęściarą tego wieczoru okazała się Teresa Prokop, sołtyska Horodyska, która nie tylko zdobyła tytuł SUPER Sołtys powiatu chełmskiego 2019, ale także została SUPER Sołtysem gminy Leśniowice i wygrała kilka dodatkowych nagród w konkursie, jaki odbył się podczas Balu Sołtysów.

Drugie miejsce w plebiscycie zajęła Alicja Książek, sołtyska Hruszowa w gm. Rejowiec, a trzecie miejsce - Marek Dyć, sołtys Rudy Opalin w gm. Ruda-Huta. Czwarte miejsce przypadło Ryszardowi Florukowi, sołtysowi Ochoży Kolonii w gm. Chełm, piąte miejsce wywalczyła Elżbieta Malinowska, sołtyska Kasiłanu w gm. Leśniowice, szóste - Katarzyna Hołub, sołtyska Woli Korybutowej II w gm. Siedliszcze, siódme - Józef Zalewski, sołtys Majdanu Zahorodyńskiego w gm. Siedliszcze, ósme - Zofia Golus, sołtyska Bachusa w gm. Sawin, dziewiąte - Paulina Czuba, sołtyska Koziej Góry w gm. Wierzbica i dziesiąte miejsce - Lucyna Ficner, sołtyska  Kamiennej Góry w gm. Wierzbica.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagrodziliśmy także Super Sołtysów w poszczególnych gminach powiatu chełmskiego. W gminie Sawin tytuł ten otrzymała Zofia Golus, sołtyska wsi Bachus, w gminie Wojsławice - Anna Kowalczuk, sołtyska Turowca, w gminie Białopole - Joanna Wilgos, sołtyska Buśna, w gminie Chełm - Ryszard Florczuk, sołtys Ochoży Kolonii, w gminie Wierzbica - Paulina Czuba, sołtyska Koziej Góry, w gminie Dorohusk - Alicja Książek, sołtyska wsi Świerże I, w gminie Dubienka - Agnieszka Chmielewska, sołtyska Siedliszcza, w gminie Kamień - Teresa Wilkos, sołtyska Kamienia Kolonii, w gminie Rejowiec - Alicja Książek, sołtyska Hruszowa, w gminie Rejowiec Fabryczny - Barbara Świderczuk, sołtyska wsi Gołąb, w gminie Żmudź - Ewa Matyszczuk, sołtyska Stanisławowa, w gminie Siedliszcze - Katarzyna Hołub, sołtyska Woli Korybutowej II, w gminie Ruda-Huta - Marek Dyć, sołtys Rudy Opalin.
Podczas tegorocznego Balu Sołtysów redakcje Super Tygodnia Chełmskiego i radia Bon Ton otrzymały podziękowania za wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego i akcji pomocowej na rzecz rodziny Pawluków z miejscowości Bakus-Wanda w gminie Wierzbica, którzy stracili dom wskutek pożaru. Zbiórka funduszy na odbudowę domu wciąż trwa. Kolejna pomoc dla pogorzelców popłynęła od sołtysów i uczestników naszego Balu Sołtysów. Do puszki stowarzyszenia Tak Niewiele wrzucono wiele hojnych datków. Odbyła się także krótka, ale owocna licytacja. Najdrożej "sprzedaliśmy" lot widokowy samolotem z Piotrem Frończukiem, właścicielem firmy "Piotrans". Wylicytowała go Magda Zając za 550 zł. Ostatecznej kwoty naszej zbiórki jeszcze nie znamy, ale na pewno poinformujemy o tym w kolejnym numerze.
Dziękujemy wszystkim partnerom i sponsorom tego wydarzenia za wsparcie finansowe i pomoc organizacyjną, a zespołowi Lejdis, paniom Magdzie Greber-Czyżewskiej, Halinie Mysakowskiej i Weronice Chomiarczuk, za wspaniały występ podczas Gali SUPER Sołtysów 2019.
red

Zdjęcia (63)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe