60-latek w furii. Zniszczył samochód i groził śmiercią

  • 12.02.2020, 08:01 (aktualizacja 12.02.2020, 08:12)
  • oprac. MP
60-latek w furii. Zniszczył samochód i groził śmiercią
Policjanci zatrzymali podczas interwencji agresywnego 60-latka, który zniszczył samochód oraz groził pozbawieniem życia zięciowi i jego córce. Mężczyzna jest również podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną. Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt.

Policjanci z komisariatu w Rejowcu wspólnie z funkcjonariuszami z Chełma otrzymali zgłoszenie o agresywnym awanturującym się mężczyźnie na jednej z posesji w gminie Chełm, który wszczął awanturę w domu swojej córki. W trakcie kłótni 60-latek chwycił metalowy pręt i  zniszczył nim samochód użytkowany przez zięcia powodując straty w wysokości 10 000 zł.  Po przybyciu na miejsce interwencji funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę.

60-latek kierował w stosunku do zięcia jak i swojej córki groźby pobicia i zabójstwa. Jednak to nie jedyne przewinienia mężczyzny, ponieważ podejrzany jest również o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją żoną. Wobec agresywnego 60-latkqa Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe