Teatr Piosenki Młyn

  • 10.02.2020, 11:52 (aktualizacja 10.02.2020, 11:59)
  • AN
Teatr Piosenki Młyn
Chełmski Dom Kultury zaprasza na muzyczny walentynkowy wieczór. Koncert 14 lutego o godz. 19 w sali widowiskowej ChDK. Bilety w cenie 30 zł.

Teatr Piosenki Młyn to zespół wokalno-instrumentalny wykonujący piosenkę poetycką, kabaretową, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Jako nadrzędny cel istnienia formacji obrano zapoznanie widzów z twórczością hrubieszowskich autorów. Prezentują wysoki poziom interpretacji piosenki, prozy i poezji.

Artyści dali się poznać szerokiej publiczności, występując w tworzonych przez siebie spektaklach, koncertach piosenki autorskiej, ubogacając muzyką ważniejsze wydarzenia w swoim mieście, biorąc czynny udział w rozpowszechnianiu kultury słowa w tutejszych szkołach.

To wokół Młyna zebrali się ludzie, dla których piosenka, teatr, kabaret (w najlepszej, pierwotnej swej wersji) były ważne i - dla kulturalnego rozwoju miasta – niezbędne. Powstało artystyczne środowisko Hrubieszowa, które w sposób niebanalny potrafiło i potrafi do chwili obecnej kształtować kulturalny pejzaż tego miasta.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe