Zniżki dla wielodzietnych

  • 02.02.2020, 11:14
  • AN
Zniżki dla wielodzietnych Chełmski Park Wodny
Aquapark zaprasza na wodne atrakcje wszystkie rodziny wielodzietne. W obiekcie od niedawna honorowana jest Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. To ukłon w stronę turystów odwiedzających nasze miasto.

- Do tej pory w naszej ofercie obowiązywała zniżka tylko dla rodzin z Chełma, posiadających karty wydawane przez urząd miasta. Ale mieliśmy sygnały, że nasi klienci oczekują też zniżek w ramach ogólnopolskiej karty - wyjaśnia prezes Chełmskiego Parku Wodnego Artur Juszczak. - W okresie wakacyjnym odwiedzało nas sporo letników, m.in. z Okuninki, którzy nie kryli zdziwienia, że karta ogólnopolska nie jest u nas honorowana.

Posiadacze chełmskiej karty jeszcze do niedawna mieli zniżkę 50-procentową, jednak poza mieszkańcami Chełma rodziny wielodzietne z żadnej ulgi korzystać nie mogły. Zarząd spółki uznał, że to niesprawiedliwe, bo do parku wodnego przyjeżdżają także mieszkańcy z całego regionu i Polski. Zapadła więc decyzja o zmniejszeniu ulgi dla chełmian do 30 proc. i przyznaniu ulgi 30 proc. właścicielom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.
- Zależy nam na tym, aby wszyscy odwiedzający nas miłośnicy pływania byli zadowoleni z tego, co im oferujemy - dodaje Juszczak.
AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ale jaja
Ale jaja 04.02.2020, 22:24
Swoim drożej a przyjezdnym taniej a podatki kto płaci?
KOD
KOD 02.02.2020, 18:54
Bardzo zła decyzja zabrać swoim 20% bo ich jest więcej i dać przyjezdnym może 2 lub 3 rodziny na miesiąc skorzysta .Zle zarządzanie brak kasy to są powody tych zmian.

Pozostałe