Szansa na kolejny sukces Adriana. Zagłosujmy!

  • 30.01.2020, 08:42
  • AN
Szansa na kolejny sukces Adriana. Zagłosujmy!
Adrian Makar zamierza powalczyć o wyjazd na Eurowizję. To już drugie podejście tego młodego artysty do europejskiego konkursu. Trzymamy kciuki, aby tym razem dostał szansę na reprezentowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Podczas trzech odcinków legendarnego programu TVP "Szansa na sukces" zaprezentuje się 21 kandydatów na reprezentanta Polski na Eurowizję. Pierwszy odcinek specjalnego wydania "Szansy na sukces" zostanie wyemitowany 2 lutego. Usłyszymy w nim największe przeboje zespołu Abba. W odcinku emitowanym 15 lutego będziemy mogli obejrzeć występ Adriana. Zaśpiewa jedną z piosenek Beatlesów.

- Na zapoznanie się z piosenkami The Beatles miałem tak naprawdę bardzo mało czasu, zaledwie dwa dni - mówi Adrian. - Jednak Eurowizja zawsze była moim marzeniem i teraz to spełniam. Śpiewam na preselekcjach, żeby pokazać siebie i dobrze się bawić.
Młody artysta pytany o pozostałych uczestników odpowiada szczerze: "Konkurencja zawsze jest, bo każdy ma coś niesamowitego w swoim głosie, ale i w osobowości".
Uczestników oceniać będzie jury złożone z trzech reprezentantów Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji z ubiegłych lat: Cleo, Michał Szpak oraz Gromee. Finałowy odcinek będzie miał premierę 23 lutego. Troje finalistów z trzech odcinków specjalnych zaśpiewa po dwa utwory. Pierwszy z nich będzie coverem piosenki jurora, który był gościem zwycięskiego odcinka wokalisty, a drugim autorska piosenka, specjalnie nagrana na potrzeby Eurowizji. Z tym utworem zwycięzca "Szansy na Sukces" wystąpi również w Rotterdamie.

Sześć lat temu Adrian Makar wygrał 7. edycję programu "Mam talent". Publiczność zapamiętała młodego, utalentowanego i wrażliwego wychowanka Domu Dziecka w Dubience, wykonującego utwór "Hallelujah". Obecnie Makar uczy się w szkole mundurowej, ale jego pasją i sposobem na życie nadal pozostaje muzyka. Jest bardzo zaangażowanym artystą, co roku bierze udział w koncertach charytatywnych, wspierając swoim talentem osoby potrzebujące pomocy. Chełmianie mieli okazję posłuchać go przed dwoma tygodniami podczas koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pl. Łuczkowskiego.

Głos na Adriana Makara można oddać na stronie Dziennika Eurowizyjnego TUTAJ

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe