Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł w Chełmie

  • 24.01.2020, 07:41
  • oprac. MP
Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł w Chełmie
Dzielnicowi zatrzymali w Chełmie 37-letniego mieszkańca powiatu włodawskiego, który od trzech lat był poszukiwany przez sąd i prokuraturę. Wystawiono za nim dwa listy gończe.

Jednym z priorytetowych zadań policjantów dzielnicowych jest rozpoznanie osobowe podległego rejonu służbowego. Dzielnicowy z osiedla Cementowni zainteresował się nowym mieszkańcem ulicy Wołyńskiej w Chełmie.

- Ustalił, że mieszkający tam od kilku tygodni 37-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego jest poszukiwany. Ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu oraz rodzinie i opiece. Ukrywa się od blisko 3 lat i ścigany jest dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy we Włodawie oraz przez Prokuraturę Rejonową we Włodawie w celu ustalenia miejsca pobytu. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze szesnastu miesięcy - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Mundurowi zatrzymali go przed klatką schodową. Mężczyzna zaskoczony był ich widokiem. Nie spodziewał się zatrzymania, tłumaczył im, że przeprowadził się do Chełma, aby być anonimowym.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe