Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł w Chełmie

  • 24.01.2020, 07:41
  • oprac. MP
Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł w Chełmie
Dzielnicowi zatrzymali w Chełmie 37-letniego mieszkańca powiatu włodawskiego, który od trzech lat był poszukiwany przez sąd i prokuraturę. Wystawiono za nim dwa listy gończe.

Jednym z priorytetowych zadań policjantów dzielnicowych jest rozpoznanie osobowe podległego rejonu służbowego. Dzielnicowy z osiedla Cementowni zainteresował się nowym mieszkańcem ulicy Wołyńskiej w Chełmie.

- Ustalił, że mieszkający tam od kilku tygodni 37-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego jest poszukiwany. Ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu oraz rodzinie i opiece. Ukrywa się od blisko 3 lat i ścigany jest dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy we Włodawie oraz przez Prokuraturę Rejonową we Włodawie w celu ustalenia miejsca pobytu. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze szesnastu miesięcy - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Mundurowi zatrzymali go przed klatką schodową. Mężczyzna zaskoczony był ich widokiem. Nie spodziewał się zatrzymania, tłumaczył im, że przeprowadził się do Chełma, aby być anonimowym.

oprac. MP

Którą inwestycję uważasz za najpilniejszą?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe