Ciężkie granie w Corso

  • 22.01.2020, 13:55
  • MP
Ciężkie granie w Corso
Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w Chełmie 25 stycznia. Zagrają metalcorowcy z Painless Violence, melodycznym brzmieniem i masą solówek gitarowych uraczy was Aetherall, a death metalową ciężkością dobije Taphonomy.

Start 19:30

19:30-20:30 Painless Violence

20:30-21:30 Aetherall

21:30-22:30 Taphonomy

Wjazd 10 zł

Taphonomy - Blackened Death Metal/Slam (Lublin)

Początki Taphonomy sięgają 2016 roku, kiedy projekt funkcjonował pod inną nazwą. Przez ten okres zespół wypracował sobie dość unikatowy styl łączący takie gatunki muzyczne jak death metal, black metal i slam. Powyższe zaowocowało kompozycjami bogatymi w częste zmiany tempa, blasty, miażdżące breakdowny i klimatyczne partie gitar.

Painless Violence - Metalcore (Lublin)

Zespół powstał w marcu 2018. Projekt zapoczątkowali Łukasz Ś. (perkusja) oraz Artur M.(gitara). Po kilku próbach do zespołu dołączyli kolejno Dominika K.(wokal), Maciek B.(bas) oraz Cezary O.(gitara). W tym składzie zespół przygotował pierwszy materiał, który po raz pierwszy mogliście usłyszeć w grudniu 2018 roku w Rzeszowie. W kwietniu 2019 zespół zaczął pracę w studiu nad przygotowaniem pierwszej EPki jednocześnie koncertując. W międzyczasie z składu odeszli Cezary oraz Maciek.Demo ukazało się na początku sierpnia. Niestety zaraz po wydaniu dema Dominika zrezygnowała z współpracy z powodów osobistych.Skład powrócił do pierwotnej wersji i rozpoczęło się szukanie nowych kompanów.I tak pierwszy pojawił się Łukasz H.(bas), znany z Whisky Baron.Kolejnym wzmocnieniem okazał się klawiszowiec zespołu Trap Cezary M.(gitara).Truskawką na torcie i ostatnim brakującym ogniwem okazał się Łukasz D.(wokal) z zespołu Drown. W nowym składzie kapela przygotowuje stary oraz nowy materiał, który już wkrótce będziecie mogli usłyszeć na scenie.

Aetherall - Thrash/Metalcore/Melodic Death (Lublin)

Poruszający się w klimatach metalcore i death zespół pochodzący z Lublina. Ostre gitary połączone z gęstym basem i ciężką perkusją wspierane przez mocny wokal! W naszej muzyce słychać wpływy takich zespołów jak Trivium, Megadeth.

Patroni medialni: Super Tydzień Chełmski i Radio Bon Ton

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe