Klient niezadowolony z promocji

  • 22.01.2020, 08:23 (aktualizacja 24.01.2020, 10:25)
  • AN
Klient niezadowolony z promocji
Nasz Czytelnik skarży się na wysokie ceny w chełmskim aquaparku i promocję feryjną, która obowiązuje w godzinach, kiedy rodzice pracują. - Gdybym nie posiadał karty stałego klienta, to bym wolał zabrać dzieci na inne atrakcje nawet do sąsiednich miast.

- Aktualne ceny w parku wodnym są moim zdaniem za wysokie, tym bardziej że są ferie - tłumaczy nasz Czytelnik. - A promocje to żadne promocje, bo obowiązują do godziny 14, a wszyscy wiemy, że dzieci mają ferie, ale rodzice pracują i mają wolne dopiero po południu.

- To promocja dla dzieci, nie dla rodziców. Dzieci mają ferie od rana, a nie od 16 - odpiera argumenty prezes parku wodnego Artur Juszczak. 

Niestety, jak tłumaczy nasz czytelnik, zniżki w okresie ferii to nie jest jedyny problem, który chciałby poruszyć. Kolejny to wysokie ceny w obiekcie. 

- Obecnie bilet ulgowy za 200 minut kosztuje 28 zł, a było 22 zł. Dodatkowo zlikwidowano bilety rodzinne - żali się nasz Czytelnik. - Gdybym nie posiadał karty stałego klienta, to bym wolał zabrać dzieci na inne atrakcje nawet do sąsiednich miast. Czytałem post na Facebooku, że na początku roku zabrakło kart stałego klienta.

- Rzeczywiście przez dwa lub trzy dni karty stałego klienta nie były dostępne, ponieważ zainteresowanie nimi było tak duże, że zwyczajnie ich zabrakło - wyjaśnia prezes Juszczak. - To chyba dobrze, że karty cieszą się tak dużą popularnością. Zależy nam na tym, aby park wodny cieszył jak największą frekwencją i tętnił życiem. Wygląda na to, że pomysł z kartą stałego klienta był strzałem w dziesiątkę. 

Park wodny przygotował też jeszcze inną atrakcję dla "feryjnych" bywalców. Już w najbliższy poniedziałek w basenie sportowym pojawi się Wodny Plac Zabaw. 

- To fantastyczna atrakcja nie tylko dla małych, ale i dużych! Wstęp na Wodny Plac Zabaw w cenie biletu, bez żadnych dodatkowych opłat - podkreśla prezes Juszczak. - Atrakcja będzie dostępna do końca ferii.

W związku z tym możliwość swobodnego pływania w basenie sportowym w dniach 20-26 stycznia będzie ograniczona. Wolne mają być tylko dwa tory.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kryslc
Kryslc 23.01.2020, 08:52
Drogo ale przecież nacie 500 hehehe to wystarczy na wejście kilka razy. Socjalizm kosztuje
miejscowy
miejscowy 23.01.2020, 08:47
Nawet gdyby było za darmo, to też znalazł by się jakiś niezadowolony. Typowe polaczki.
Chełmianin
Chełmianin 22.01.2020, 17:48
Kiedy Prezydent Jakub wezwie na dywanik Prezesa Artura? Prezesa Zbyszka wezwał za podniesienie cen na ferie. No to kiedy?

Pozostałe