Biuro otworzył z pompą

  • 20.01.2020, 10:36
  • AN
Biuro otworzył z pompą
Tłumy gości przybyły do Galerii Atelier, aby wspólnie z parlamentarzystą Krzysztofem Grabczukiem świętować otwarcie jego biura poselskiego. W spotkaniu wzięli udział zarówno samorządowcy, jak i sympatycy oraz członkowie Koalicji Obywatelskiej.

- To biuro będzie służyło wszystkim mieszkańcom naszego regionu, poszczególnym gminom, miastom, ale również naszemu województwu, bez względu na przynależność polityczną czy partyjną. Chcę, by to było miejsce dobrych spotkań, miejsce do dyskusji, zastanawiania się, co jest dla naszego regionu najbardziej potrzebne. Chcę byśmy mogli tutaj kreować pewien wizerunek Polski Wschodniej - mówił do zebranych poseł Krzysztof Grabczuk. - Polska Wschodnia jest regionem biedniejszym. Musimy się o nią upominać, aby się dobrze rozwijała.

Gościem specjalnym tego wydarzenia był wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej poseł Borys Budka, który zachwalał współpracę z chełmskim parlamentarzystą.

- Dla mnie jest niezwykle ważne, aby wspierać naszych parlamentarzystów w miejscach, gdzie pracują. Nie ma w Polsce lepszych czy gorszych regionów, nie ma miejsc, gdzie nie musimy prowadzić jako Koalicja Obywatelska naszej działalności. Wszystkie potrzebują wsparcia - mówił na spotkaniu Borys Budka. - Bardzo cieszę się, że mogę współpracować z Krzysztofem. Uznaję go bowiem za najlepszą wizytówkę tego regionu. Krzysztof wnosi do klubu profesjonalizm oraz spojrzenie na problemy Polski regionalnej, jako doświadczony samorządowiec. Jednocześnie jest osobą bardzo pozytywną i dlatego cieszę się, że możemy współpracować.

Biuro Krzysztofa Grabczuka mieści się przy ul. Lwowskiej 24. Dyrektorem jest Anna Mirzwa.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 10.02.2020, 23:41
Nie upominaj się o mnie ,bo nie chcę pokaż program ,jaki ma PO.KŁAMCY ale to już było i nie wróci więcej.
Gość
Gość 10.02.2020, 23:32
Nie potrzebujemy pompy i obłudy.pokażcie program oszuści.czekam na kidawę ciekawi mnie co powie mądrego,tej kobiecie się poplątaty nogi z językiem.
anna
anna 23.01.2020, 16:37
co zrobił dla Chełma przez lata gdzie rzadziło PO ,a teraz pompa.
Rozczarowany
Rozczarowany 20.01.2020, 20:05
Nie potrzebujemy pompy tylko rzetelnej pracy.

Pozostałe