Po co urzędowi oficer rowerowy?

  • 15.01.2020, 11:13
  • AN
Po co urzędowi oficer rowerowy?
Takie stanowisko było w ratuszu, ale niezbyt długo. Tymczasem jeden z radnych wskazuje na to, że oficer rowerowy by się przydał.

Temat wywołał na ostatniej w roku 2019 komisji porządku publicznego i inwentaryzacji mienia komunalnego radny Marek Sikora. Dopytywał m.in. o to, czy urząd ma swojego oficera rowerowego. Do radnego poskarżył się bowiem jeden z chełmskich cyklistów, który twierdzi, że środowisko to jest ignorowane przez urzędników. A przecież rowerzyści mogliby wnieść wiele dobrego, zwłaszcza w projektowanie ścieżek w mieście.

Okazuje się, że rowerzysta, o którym mowa, wielokrotnie kontaktował się z urzędem i oferował swoją pomoc.

- Pan Piotr chciałby opiniować powstające ścieżki, ale właściwie jako kto? Nie ma tematów, w które mógłby się obecnie zaangażować - wyjaśniła dyrektor departamentu inwestycji i rozwoju UM Ewa Budzyńska-Sawa.

Szefowa departamentu zapewniła, że urzędnicy wielokrotnie rozmawiali ze wspomnianym cyklistą i na pewno jego argumenty zostały wysłuchane.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
abcd
abcd 15.01.2020, 15:35
Ktoś tu się napala na fuszkę w budżetówce - żeby się przypadkiem nie pobudował od razu. Różne rzeczy mówi się na mieście o atmosferze pracy, ale jestem w stanie to nadmienić jedynie z punktu "podobno".

Pozostałe