Podziel się tym, co masz

  • 15.01.2020, 10:14
  • AN
Podziel się tym, co masz
Poseł Anna Dąbrowska-Banaszek zachęca do wzięcia udziału w akcji "Podziel się tym, co masz". Chodzi o wsparcie kuchni dla ubogich.

- Czasami nie trzeba dużo, aby zrobić coś wartościowego. Ważne, by mieć otwarte serce... - podkreśla Dąbrowska-Banaszek.

Jak tłumaczy chełmska parlamentarzystka, z prośbą o pomoc zwróciła się do niej grupa osób związana z krasnostawską jadłodajnią.

W Krasnymstawie od wielu lat działa kuchnia dla ubogich im. św. Matki Teresy z Kalkuty - prowadzona jest przez parafialną Caritas "Ludzie ludziom". Zlokalizowana jest przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie i nadzorowana bezpośrednio przez ks. Romana Skowrona.

Kuchnia wydaje obiady w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, dla osób ubogich znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Żeby móc to robić, kuchnia potrzebuje produktów.

- Moje biuro, włączając się w tę inicjatywę, będzie pośrednikiem w przekazywaniu produktów żywnościowych, trwałych i z dłuższym okresem ważności. Można będzie takie produkty przynosić do biura w godzinach otwarcia - tłumaczy posłanka. - Potem będą one sukcesywnie przekazywane do kuchni dla ubogich.

Biuro poseł  Dąbrowskiej-Banaszek znajduje się przy ul. Lwowskiej, w tym samym budynku co senatora Józefa Zająca. Czynne jest w poniedziałek w godz. 11-16, we wtorek w godz. 10-16 oraz od środy do piątku w godz. 9.30-13.30.

Jeśli ktoś chciałby przekazać większą ilość produktów, a nie ma możliwości przyniesienia, można umówić się na ich odbiór. Nr tel. do kontaktu 519 322 285.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wolontariusz
Wolontariusz 15.01.2020, 11:29
Super pomysł!!!!! Podoba mi się ale mam też pytanie do pani poseł,dlaczego w chelmskiej siódemce Caritas już nie działa?A bylo tyle sukcesów i wspaniałych akcji...Trochę żal...

Pozostałe