Czysta woda w aquaparku

  • 10.01.2020, 12:50
  • AN
Czysta woda w aquaparku
Do naszej redakcji dotarła informacja o tym, że w basenach chełmskiego parku wodnego nie ma czystej wody, bo MPGK wstrzymał dostawę. - To bzdura - twierdzi prezes Artur Juszczak.

- Nie wymieniają wody, tylko ją strasznie chlorują, bo za długi MPGK zakręcił im kurek - przekonywał mężczyzna, który skontaktował się z naszą redakcją. - Jakość wody w związku z tym jest kiepska. Na pewno nie wpłynie to na zwiększenie liczby odwiedzających.

Rzeczywiście Chełmski Park Wodny jest dłużnikiem MPGK-u. Spółka zalega drugiej spółce miejskiej ok. 200 tys. zł, ale na pewno nie wpływa to na jakość wody w basenach.

- MPGK nie wstrzymał nam dostawy wody, bo gdyby tak się stało, nie byłoby jej w całym obiekcie, czyli też w kranach, pod prysznicami, w toaletach - wyjaśnia prezes Juszczak. - Klienci parku wodnego nie mają powodów do obaw. Woda jest czysta, przebadana ostatnio przez sanepid. Ponadto zatrudniamy specjalistę, który na bieżąco też analizuje jej jakość.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wykąpany
Wykąpany 16.01.2020, 11:00
Akwapark tylko generuje straty. A pan prezes sobie nie radzi i tyle.
gość
gość 12.01.2020, 23:22
Klientka pisze że woda pod prysznicami zimna ja byłem w czwartek 7 stycznia woda w męskiej szatni gorąca a co do przeciągów to faktycznie są ale tu wina leży po stronie korzystających bo nie zamykają drzwi pomiędzy prysznicami a szatnią.Co do ławek podobnie jest w innych parkach wodnych w Polsce.Uważam że park wodny w Chełmie jest jednym z lepszych porównując do tych co korzystałem osobiście podróżując po Polsce.
Klientka
Klientka 10.01.2020, 13:54
Ale w peysznicach za to woda jest zimna, w szatniach przeciągi, na sali basenowej panuje niezbyt wysoka temperatura, wiele szafek w szatni przed kasami jest zepsutych... nie ma zbyt wiele miejsca w szatni a w mieszanej szatni brak jakichś ławek....nasz park wodny pozostawia wiele do życzenia....
miejscowy
miejscowy 13.01.2020, 13:16
A nie można umyć się w domu?????????? Nie byłoby żadnych pretensji. zapewne jakaś księżniczka na ziarnku grochu.

Pozostałe