Czysta woda w aquaparku

  • 10.01.2020, 12:50
  • AN
Czysta woda w aquaparku
Do naszej redakcji dotarła informacja o tym, że w basenach chełmskiego parku wodnego nie ma czystej wody, bo MPGK wstrzymał dostawę. - To bzdura - twierdzi prezes Artur Juszczak.

- Nie wymieniają wody, tylko ją strasznie chlorują, bo za długi MPGK zakręcił im kurek - przekonywał mężczyzna, który skontaktował się z naszą redakcją. - Jakość wody w związku z tym jest kiepska. Na pewno nie wpłynie to na zwiększenie liczby odwiedzających.

Rzeczywiście Chełmski Park Wodny jest dłużnikiem MPGK-u. Spółka zalega drugiej spółce miejskiej ok. 200 tys. zł, ale na pewno nie wpływa to na jakość wody w basenach.

- MPGK nie wstrzymał nam dostawy wody, bo gdyby tak się stało, nie byłoby jej w całym obiekcie, czyli też w kranach, pod prysznicami, w toaletach - wyjaśnia prezes Juszczak. - Klienci parku wodnego nie mają powodów do obaw. Woda jest czysta, przebadana ostatnio przez sanepid. Ponadto zatrudniamy specjalistę, który na bieżąco też analizuje jej jakość.

AN

Którą inwestycję uważasz za najpilniejszą?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wykąpany
Wykąpany 16.01.2020, 11:00
Akwapark tylko generuje straty. A pan prezes sobie nie radzi i tyle.
gość
gość 12.01.2020, 23:22
Klientka pisze że woda pod prysznicami zimna ja byłem w czwartek 7 stycznia woda w męskiej szatni gorąca a co do przeciągów to faktycznie są ale tu wina leży po stronie korzystających bo nie zamykają drzwi pomiędzy prysznicami a szatnią.Co do ławek podobnie jest w innych parkach wodnych w Polsce.Uważam że park wodny w Chełmie jest jednym z lepszych porównując do tych co korzystałem osobiście podróżując po Polsce.
Klientka
Klientka 10.01.2020, 13:54
Ale w peysznicach za to woda jest zimna, w szatniach przeciągi, na sali basenowej panuje niezbyt wysoka temperatura, wiele szafek w szatni przed kasami jest zepsutych... nie ma zbyt wiele miejsca w szatni a w mieszanej szatni brak jakichś ławek....nasz park wodny pozostawia wiele do życzenia....
miejscowy
miejscowy 13.01.2020, 13:16
A nie można umyć się w domu?????????? Nie byłoby żadnych pretensji. zapewne jakaś księżniczka na ziarnku grochu.

Pozostałe